Geen categorie

De fotowedstrijd die oorspronkelijk in januari gepland was hebben we uitgesteld naar het grote Cowa feest op 25 april.
We hopen op zoveel mogelijk deelnemers zodat we van onze Wall Of Fame iets moois kunnen maken. Foto’s insturen ten laatste op 17 april.

De regels kunnen jullie terug vinden in onderstaand evenement.

Foto’s kunnen gestuurd worden via mail, dropbox, wetransfer,… stuur me even een privé bericht voor de details.

Buiten foto’s voor de wedstrijd zijn we nog op zoek naar allerhande Cowa foto’s uit de oude doos. Bij deze dus een oproep aan de anciens om eens in jullie archief te zoeken naar oude Cowa foto’s.

Groetjes
Thierry Boeve

https://facebook.com/events/s/cowa-fotowedstrijd/768240747028242/?ti=icl

Om nog een laatste duik te doen voor het jaar om is, zouden we jullie allemaal willen uitnodigen voor een afsluitduik.
Na de duik zal er glühwein en niet-alcoholische warme dranken voorzien worden.
Als je van de partij bent, laat het dan weten via FB https://www.facebook.com/events/570732513762089/?active_tab=about
Tot dan !

 

Geef je graag een uitdagend geschenk ?

Koop dan een cadeaubon bij Cowa Diving.

 

Stuur een mailtje naar info@cowadiving.be dat je een cadeaubon wil aankopen, welke boodschap we op de bon mogen zetten en wie de gulle schenker is.

Schrijf het bedrag over op BE41 7370 0705 8310.   Eens we de betaling ontvangen hebben sturen we je de bon.

Het bedrag kies je zelf.  Om je een idee te geven van wat een cursus zoal kost per persoon:

Niet vergeten, nu zondag Clubduik

Duikorganisatie door Luc Van Ginderen
Graag aanwezigheid aangeven via Facebook

1. Sint Annaland (10:15LW) – 9:30 ter plaatse, 10:15 te water om te driften naar het strandje
Lunch: nog te bepalen
2. Anna Jacobapolder (16:00HW) – 14:45 ter plaatse, 15:30 te water

Info Sint Annaland: https://www.duikplaatsen.be/duikplaatsen/duikplaats.aspx?dpid=63

Info Anna Jacobapolder: https://www.duikplaatsen.be/duikplaatsen/duikplaats.aspx?dpid=118

 

Voor de winterduikers: noteer alvast volgende data in jullie kalender:

ZON 20/10 Dongelberg

ZAT 23/11 Barrage de l’eau d’Heure + Vodelee

ZON 1/12 Rhisnes

ZON 15/12 Sprimont + La Gombe

ZAT 4/1 Rochefontaine + Vodelee

ZAT 7/3 Sprimont + La Gombe